Friday, July 23, 2010

daily sneakers

BERİL KAYAR ve DİDEM SOYDAN.Aranızda bu ikiliyi bilmeyen var mı? Çünkü bilmiyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz. Beril ve Didem bence şu an Türkiye'deki en iyi modellerden. İkisinin de alışılagelmişin dışında bir havası var ve güzellikleri de zaten ortada. Beril ve Didem ile ilgili en çok sevdiğim şey ise kişisel stilleri. Özellikle Didem'İn vintage kıyafetleri bence inanılmaz. İşte bu ikili, Adidas Originals Street Party'deki en "original" iki insandı. Baştan aşağı Adidas giyinen bu ikilinin üstündeki her parçaya aşık oldum! özellikle de Didem'in sneaker şeklindeki çantası için neleri vermezdim! İnternette aradım ama bulamadım, eğer aranızda böyle bir şeyi nereden bulabileceğimi bilen varsa yardım ederseniz beni çok ama çok mutlu edersiniz :)

BERİL KAYAR and DİDEM SOYDAN. I don't know if you know these 2 amazing models, but if you don't, you are missing a lot! I think that they are the best models in Turkey right now. They have a different carisma from the other models and you can see yourself how gorgeous they are. ANd what i love about them the most if their personal style. Especially, Didem's vintage clothes are amazing! So this duo, was the most "original" duo at the Adidas Originals Street Party. They were dressed in Adidas from head to toe. and i fell in love with Didem's sneaker shaped purse! I searched something like that on the internet bu i couldn't find anything. I would be very glad if you know anything and let me know :)

2 comments:

baris kcmn said...

Ben Didem'in suratına bitiyorum. Diğer modellerden çok ayrı bir havası yok mu?. Çanta benim de hoşuma gitti ama kullanışlımıdır ki? :s
içini merak ettim :)

une voguette said...

gerçekten de didem'İn inanılmaz avrupai bir havası var. çanta yeteri kadar büyüge benziyordu :)